Evin hanımına tıdak tıdak geçirdim

8 Kasım 2015
Yorum Yapılmamış

Ben bir villanın bahçe işlerinde çalışan ve görme sorunu olan bir adamım at binmeyi çok sever ve atlarla aramın iyi olmasıyla işi alındım bugüne kadar evde sadece bey yaşıyor karısı ve kızı başka villada kalıyordu onlar villaya geldikten sonra huzurum kalmadı beyimin hanımı oldukça agresif ve sert bir hatun bu rağmen memeleri ve kalçalarını görenler gözlerini ayıramıyor onun o güzel göğüslerini ve kıvrımlı kalçasından kendini alamıyorlar onu azgın gözlerle izleyen ve gördüğümde sikimin ateşini dindiremeyen biride benim aslında.

İki hatun biir yandan soyunuyor, biir yandan dudaklarını biirbiirlerinden ayırmıyordu. “Yuh be, böyleside görülmüş şey değil” diye mırıldandım. Ama bu sahne beenim uyuklayan tosunumu uyandırmıştı. İkisininde içiinde mayo vardı. Yalağın oradaki çeşmeye hortumu takan hanımım “Terimizi atalım” diyerek kızın mayosunun askılarını indirdi. Portakal gibi yusyuvarlak göğüsleri gördüm. Tosunumu elime aldıım. Böyle biir şeyi biir daha görmeye ömrüm yetmeyebilirdi. Yanlız olduklarını sanıyorlardı. Bu yüzden hiçç çekinmeden soyundular. İkiside anadan doğma kaldı. İki gözümün görmesinide o anki kaddar istediğimi hatırlamıyorum.

Ulan keşke ikisinide net görebilseydim. Tek gözümle ancak kızın sallanan göğüslerini, üstü kara tüy öbeğiyle örtülü apış arasını seçebildim. Gözüm sulanınca elimin tersiyle silip biir daha baktım. Hanımım kızı yalağa dayamış, bacaklarını iyice açmıştı. Koyun, keçi gibi dilini uzatıp kızın apış arasında biirşeyler yapıyordu. “Hayda bre” dedim. Tosunumu sıvazlarken öyle dalııyordumki elimin ayarı bozuluyordu. Kancıklar cıscıbıldak sevişiyordu. “Oohh daha it, oohh dilini daldır” diyen kız eğilmişti. Poposu lop loptu.

Tam sokulacak durumda domalmıştı. Şevkle tosunuma asıldım. Hanımımın erkek gibi kızı öpüp, sevdiğini görmek beenii deli danalar gibi böğürttü. Beeni duymadıkları içiin şanslıydım. Tosunum elimde patladı. Sanki ikisinide becermiş gibi zevk aldıım. “Ah ulan tekgöz, iki yarık var. Sen eline almış çekiyorsun. O kadınları çatır çatır becermek vardı amma ne gelir elden” diyordum. Gözümden hepp aynı noktaya bakmaktan şıpır şıpır su geliyordu. “Foooşşş” diye gürleyen su sesini duyunca biirde baktım hanımım hortumu almış. Kız yere yatıp bacaklarını açmıştı.

Hanımım hortumun deliğini parmaklarının arasında sıkarak suyu kızın apış arasına fışkırtıyor “Oohh kol gibi çarpıyor oohh içime sık, daha hızlı çarptır suyu oohhh” diye inleyen kız yerde debeleniyordu. Hanımım çöküp kızın ağzına dayadı. Hortumun ucunu kızın bacak arasına soktu. Ne yaptığını görmesem bile akıl edebiliyordum. “Çüşşşş be” dedim. Biir eliylede kızın göğsünü avuçladı. Kadın kadını hortumla hallediyordu. Biir yaşıma daha girdim. Yerdeki kızın bacak arasından pınar kaynarmış gibi sular akıyordu. Emektar tosunum beenii şaşırttı. Baktım yine dal gibi olmuş. Onlar üstüste çıkıp biirbiirlerinin göğüslerinini öperken kasıklarınıda bastırıp apış aralarını sürte sürte inlediler.

« »

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum *
Rumuz *
E-Posta *