Mahallenin en güzel ablasını biz becerdik

5 Kasım 2015
Yorum Yapılmamış

Ben nezih bekar bir erkeğim arkadaşım aliyle birlikte mahallenin genç delikanlılarındandık olay yaklaşık evvel gerçekleşti ama kimse bilmiyor mahallenin sokaklarında arkadaşım aliyle birlikte gezinirken sahilin en güzel yerleri gider saatlerce turlardık mahallemizin kahvesinde de oldukça fazla vakit harcardık kahve önünden geçen aysel abla mahallenin tüm erkeklerini baştan çıkarmaktadır kapalı bir hatun olmasına rağmen saçlarını önden gözükecek şekilde ayarlar güzel poposu herkesin ilgisini çekecek şekilde giyinirdi.

Biir iki saniye göz göze geldik ve sonunda merhaba Nezih dedi. merhaba diye karşılık verdim. Ve sonunda 10 sn kaddar durup gözlerine baktım. Bana dönerek : -“biirsey mi soylicektin “dediğinde, ağzımı bil e acamadan oylece k aldıım. Sonrasında -” ee şey annemin dikiş makinsine yağ lazımmış ta sizde olup olmağdını sormak içiin yolldı” dedim. Ama içimden de ne salaksın yaa ne alaka zaten annemi çok az tanıyor ve evimizden uzak biir yer bura ne diye soyledim ki dedim. -” Hımm oyle mi” dedi gulumseyrek Aysel abla. Kalbim yerinden cıkacak gibiydi. Cok guzel hatundu biir gibi. -” Biir dakika ” dedi sonrasında ise -” Ya da gel içeri durma kapıda” dedi. -“Tamam ” deyip girdim içeri. Oturma odasına geçtiğinde been salonda ayakta dikiliyrodum. Üstünde çiçekli biir basma dedikleri tek parça elbise vardı. Açık kapıdan onu gözetliyordum kalbim iki katı hızla atarken. Uzun kara sacları beline kaddar iniyor, bembeyaz teni ile mukemmel biir ahenk oluşturuyordu. Biir sağa biir sola doğru giderken açık pencerden gelen rüzgarın okşadığı saçları kalbime inen kırbaçlar gibiydi.

Biir süre sonra elinde biirşeyle banaa yaklaşırken been ona büyülenmiş biir şekilde oracıkta dikiliyordum. Yaklaştı ve : -“Al bakalım delikanlı ” dedi. Teşekkür edip kalbimin sesini duymamması dileği ile hole doğru ilerlerken biirden -“Havada çook sıcak yeni limonata yapmıştım içermisin” dedi gamzesini dahada belirginleştiren gülümsemesi ile. -“Tabi olur hat ta çok guzel olur ” diyerek tebessüm ettim. Biir iki dakika sonra elinde iki bardakla geldi ve biirini uzattı bana. Karşıma tekli koltuğa oturup bacak bacak üstüne attı. Baldırdının biir kısmını görebiliyordum. Pantolonumun içiinde süzülerek büyüyen aletimi saklamak içiin o kaddar çok caba sarfediyordum ki karşıdan nasıl göründüğümü düşündüğümde ise kendimi şapşal gibi hissediyordum. Aylardır istediğim şey şu an karşımda ve banaa 2 metre uzaktaydı. Ama been uzanıp biir daldaki elmayı alamamk misali biirşey yapmıyordum. Bana vereceği cevabın yada tepkinin biir hayal kırıklığı olması durumunda ne yapacağımı bilemediğim biir anda tüm gemileri yakıp elimdeki bardağı kalkıp masaya koymak içiin hareketlendim. Kot pantolonum içiinde büyüyen aletim çok belli oluyordu.

Aniden kafamı Aysel ablaya doğru cevirdim ve gögüs kafesinin daha hızlı inip kalktığını gördüğüm andagözleri önümde sikimi seyrediyordu. Beeni görünce aninden cevirdi başını ve : -“Bitiridn mi Nasıl güzelmiydi ” dedi. -“Evet çok guzel olmuş elinize sağlık” deyip kağıya doğru yönelirken yavaş yavaş aramdan hızlı adımlarla gelip önüme gecerek kapıyı acacaktı. Kapıya çok az kalmıştı ki dönüp kendisine; -“Özür dilerim ” dedim ve aniden dudaklarına yapıştım ateşli biir şekilde. Önce şok olmuş gibi biir an beenii itti amma daha sonra boynumdan sarılıp oda karşık verdiği anda elim belimden kalcalrına doğru ilerliyordu. Diğer elim ise hafif eğdiğim başının arkasındaydı.

Uzun biir süre o şekilde öpüştük ve biir iki adım atıp salonun ortasındaki halıya uzandıktan sonra ellerim bacaklrından kalcalarına doğru ilerliyordu. Kalp atışlarımız o kaddar hızlanmıştı ki meme kafesimziden cıkıcak gibiydi her ikimizin de. Dudaklarından boynuna doğru öpmeye başladğım anda elim kalcalrını tamamen kavruyordu. Pantolonumu aşağıya doğru itemeye calışırken endisine yardımcı olup baldırıma kaddar sıyırdım. ve eteğini beline kaddar cektikten sonra aletimi kadınlığının içiine doğru yavaşca iterek soktum. Dudaklarım boynundayken biir elim kalcasında içiine girip cıkmamda destek oluyor diğeri ise kafasının altındaydı. Biir süre sonra sarsılarak boşaldı ve beende hemen ardından boş aldıım.

« »

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum *
Rumuz *
E-Posta *